خدمات ویژه مشتریان کمپرسور سازی هلیس

صنعتگر گرامی ، دوست عزیز
ضمن تشکر از اعتماد به این شرکت و انتخاب کمپرسور سازی هلیس جهت خدمت به تولیدات شما و سربلندی ایران عزیز همیشه منتظر انتقادات سازنده و پیشنهادات یاریگر شما همراه عزیز هستیم . شرایط ویژه ذیل فقط برای شما طراحی شده است . امید که پاسخی کوچک به حسن انتخاب شما باشد

  1. فروش اقساطی کمپرسور رزرو : خرید دستگاه  که رزرو کمپرسور خط تولید باشد، یک استاندارد و آینده نگری محسوب میشود . جلوگیری از توقف خط تولید و هزینه های ناشی از آن تا۹۰% با خرید دستگاه رزرو امکان پذیر است.اما این خرید همیشه برای تولید کنندگان هزینه یکباره را تحمیل میکند.کمپرسور سازی هلیس فرصت خرید دستگاه رزرو را بصورت ۱۰۰% قسطی جهت آسودگی شما تولید کننده گرامی فراهم آورده است .
  2. شارژانبار یکساله امنیت دیگری است برای خط تولید شما .در صورت خرید یکساله قطعات مصرفی میتوانید به آسانی از خدمات همزمان ما در هر منطقه از استان اصفهان استفاده کنید وتا ۵۰% تخفیف خدمات بگیرید. ضمنا پرداخت شما با چک مدت دارانجام میگیرد یعنی یک خرید منطقی و سودآور
  3. مشتری گرامی شما همیشه میتوانید با اطلاع از زمان سرویس در منطقه خود تا۵۰% تخفیف ویژه خدمات دریافت کنید . شرکت هلیس این طرح را در راستای اهداف مشتری مداری خود در نظر گرفته است . فقط کافیست نام شرکت خود وکلمه خدمات همزمان را به شماره ۰۹۱۳۸۰۰۰۱۳۷ پیامک کرده تا سرویس های همزمان در منطقه شما اطلاع رسانی شود .
  4. ودر نهایت ما خریدار کمپرسورهای خودمان پس از ده سال هستیم . شما میتوانید از طرح تعویض این کمپرسورهاپس از ده سال استفاده کنید و جان تازه ای به خط هوای فشرده خود بدهید . قابل توضیح کمپرسور سازی هلیس در طول دوره ده ساله هم در صورت افزایش خط تولید امکان تعویض دستگاه را برای شما فراهم آورده است .

فروش قطعات کمپرسور اسکرو در اصفهان-خدمات کمپرسور اسکرو در اصفهان یزد شیراز شهرکرد